RADA NAUKOWA PTZN
   Biuro ZG Warszawa
  Bartoszyce
  Brodnica
  Bydgoszcz
  Bytów
  Chojnice
  Gorzow Wielkopolski
  Grodzisk Mazowiecki
  Inowrocław
  Kalisz
  Katowice
  Kielce
  Koszalin
  Legionowo
  Leszno
  Lublin
  Łódz
  Piotrków Trybunalski
  Rudki k. Wałcza
  Słupsk
  Słupsk *
  Sochaczew
  Swiecie
  Swinoujscie
  Szczecin
  Szczecinek
  Tarnowskie Góry
  Toruń
  Tuchola
  Turek
  Warszawa
  Wolin
  Wólka Przybójewska
  Wrocław
  Zielona Góra
  Zimnowoda
NARKOMANIA
  Wiadomości
  Artykuły
  Ważne linki
  Księga Gości

Księga Gości

Seminarium Ogólnopolskie dla realizatorów FreD
2019-11-06 0:35
W dniach 12 i 13 grudnia 2019 roku w Bydgoszczy odbędzie się Seminarium Ogólnopolskie dla realizatorów programu wczesnej interwencji FreD połączone z Międzynarodową Konferencją z okazji 10-lecia programu FreD goes net w Polsce. Temat Konferencji: „Dialog Motywujący w pracy z młodzieżą wykazującą zachowania problemowe” – obejmuje prezentacje ale przede wszystkim warsztaty prowadzone przez wieloletnich praktyków i trenerów DM z kraju i zagranicy (Niemcy, Irlandia), którzy podzielą się swoimi doświadczeniami klinicznymi i terapeutycznymi w stosowaniu DM w pracy z młodzieżą.
W dniach 12 i 13 grudnia 2019 roku w Bydgoszczy odbędzie się Seminarium Ogólnopolskie dla realizatorów programu wczesnej interwencji FreD połączone z Międzynarodową Konferencją z okazji 10-lecia programu FreD goes net w Polsce.

W styczniu 2009 roku właśnie w Bydgoszczy zostały zrealizowane pierwsze zajęcia tego programu i po roku pilotażu rozpoczęto jego implementację w całym kraju. Obecnie program FreD jest realizowany w ponad 100 miastach przez ponad 250 certyfikowanych realizatorów. Dlatego też warto, aby w jednym miejscu spotkali się zarówno doświadczeni i niestrudzeni od lat realizatorzy oraz ci co rozpoczynają.

Spotkanie będzie miało charakter zarówno plenarny ale głównie warsztatowy. Temat Konferencji: „Dialog Motywujący w pracy z młodzieżą wykazującą zachowania problemowe” – obejmuje prezentacje ale przede wszystkim warsztaty prowadzone przez wieloletnich praktyków i trenerów DM z kraju i zagranicy (Niemcy, Irlandia), którzy podzielą się swoimi doświadczeniami klinicznymi i terapeutycznymi w stosowaniu DM w pracy z młodzieżą uzależnioną od różnych substancji psychoaktywnych, z objawami depresji, lęku i innymi zaburzeniami a także ich rodzicami. Dwudniowe seminarium oraz konferencja odbędzie się w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

ZAPRASZAMY REALIZATORÓW PROGRAMU FRED. W załączeniu formularza zgłoszeniowy, który należy wypełnić i przesłać skan na adres e-mail: fred-seminarium@wp.pl do dnia 2 grudnia 2019.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Opłata wpisowa wynosi 90 zł i zawiera pobyt w hotelu, przerwy kawowe, obiady, śniadania, kolacje, wynajem urządzenia do odsłuchu tłumaczenia symultanicznego, certyfikat uczestnictwa. Koszty dojazdu pokrywają uczestnicy.
Seminarium jest współfinansowane ze środków Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.
...powrót

Wyszukaj Wiadomość:
Informacje ZG PTZN
DRUGS NEWS
Problemy Narkomanii-biuletyn
 

Wejść od 6.06.2006:
2499554