RADA NAUKOWA PTZN
   Biuro ZG Warszawa
  Bartoszyce
  Brodnica
  Bydgoszcz
  Bytów
  Chojnice
  Gorzow Wielkopolski
  Grodzisk Mazowiecki
  Inowrocław
  Kalisz
  Katowice
  Kielce
  Koszalin
  Legionowo
  Leszno
  Lublin
  Łódz
  Piotrków Trybunalski
  Rudki k. Wałcza
  Słupsk
  Słupsk *
  Sochaczew
  Swiecie
  Swinoujscie
  Szczecin
  Szczecinek
  Tarnowskie Góry
  Toruń
  Tuchola
  Turek
  Warszawa
  Wolin
  Wólka Przybójewska
  Wrocław
  Zielona Góra
  Zimnowoda
NARKOMANIA
  Wiadomości
  Artykuły
  Ważne linki
  Księga Gości

Księga Gości

SEMINARIUM SPECJALISTYCZNE "FRED GOES NET" Warszawa 24-26 września 2018
2018-07-02 18:00
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Bydgoszczy we współpracy z Krajowym Biurem ds. Przeciwdziałania Narkomanii organizuje seminarium specjalistyczne z doskonalenia kompetencji w zakresie stosowania Dialogu Motywujacego w pracy z młodzieżą w programie FreD , które jest adresowane do realizatorów programu FreD Goes Net z największym stażem praktycznym w jego realizacji. Szkolenie odbędzie się w dniach 24-26 września 2018 r. w Hotelu PLAZA w Warszawie.
Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.

Seminarium skierowane jest do realizatorów posiadających co najmniej 4 letnie doświadczenie w realizacji programu FreD.

Dwa dni szkoleniowe poprowadzi psycholog kliniczny prof Ralf Demmel wykładowca z Uniwersytetu w Munster w Westfalii (gdzie narodził sie program FreD), praktyk DM, który jednocześnie był pierszym trenerem DM szkolącym realizatorów programu w latach 2007-2008, jest od wielu lat trenerem i członkiem Motivational Interviewing Network of Trainers, był organizatorem Międzynarodowego Forum MINT w Berlinie. Jest bliskim współpracownikiem twórców podejścia prof W.Millera i S.Rollnicka.

Trzeci dzień szkolenia w zakresie utrzymania standardów i badania skuteczności programu zostanie poprowadzony przez dr hab Krzysztofa Ostaszewskiego z Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Ponadto będzie to niebywała okazja do spotkania i wymiany doświadczeń wielu osób mających największe kompetencje w tym obszarze.

Koszty pobytu (zakwaterowanie,wyżywienie, przerwy kawowe), materiały szkoleniowe, publikacje, koszty prowadzących szkolenia, tłumacza, certyfikat, pokrywa organizator. Po stronie uczestników są koszty dojazdu i opłata wpisowa ( wkład do projektu).
Liczba miejsc ograniczona,decyduje kolejnośc zgłoszeń.
PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES: fred2018@wp.pl
W odpowiedzi otrzymacie Państwo kartę zgłoszeniową, którą należy wypełnić, podpisać i zeskanować i przesłać na adres email: fred2018@wp.pl oraz dokonać opłaty wpisowej 200 zł na podane konto. W tytule maila prosze napisać: Warszawa imie i nazwisko

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ 15 września 2018 (Decyduje kolejność)

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.
...powrót

Wyszukaj Wiadomość:
Informacje ZG PTZN
DRUGS NEWS
Problemy Narkomanii-biuletyn
 

Wejść od 6.06.2006:
2499580