RADA NAUKOWA PTZN
   Biuro ZG Warszawa
  Bartoszyce
  Brodnica
  Bydgoszcz
  Bytów
  Chojnice
  Gorzow Wielkopolski
  Grodzisk Mazowiecki
  Inowrocław
  Kalisz
  Katowice
  Kielce
  Koszalin
  Legionowo
  Leszno
  Lublin
  Łódz
  Piotrków Trybunalski
  Rudki k. Wałcza
  Słupsk
  Słupsk *
  Sochaczew
  Swiecie
  Swinoujscie
  Szczecin
  Szczecinek
  Tarnowskie Góry
  Toruń
  Tuchola
  Turek
  Warszawa
  Wolin
  Wólka Przybójewska
  Wrocław
  Zielona Góra
  Zimnowoda
NARKOMANIA
  Wiadomości
  Artykuły
  Ważne linki
  Księga Gości

Księga Gości

IV Seminarium dla realizatorów FreD goes net w Opolu
2018-07-02 17:56
W dniach 4-5 czerwca br w Opolu odbyło się czwarte z cyklu Seminariów superwizyjno-szkoleniowych dla realizatorów programu FreD goes net. Spotkanie było z jednej strony okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z drugiej zaś uczestnicy mogli rozwijać swoje kompetencje w zakresie stosowania umiejêtności Dialogu Motywującego w pracy z młodzieżą. Zadanie jest dofinansowane ze środków Krajowego Biura ds Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.


W pierwszym dniu realizatorzy programu z województw:opolskiego,lubuskiego, śląskiego i dolnośląskiego i kujawsko-pomorskiego mieli okazję porozmawiać o zasadach współpracy z przedstawicielami policji, szkół, sądu i innych instytucji, które na co dzień pracują z młodymi ludźmi.

Uczestnicy mogli tez przyjrzeć się istotnym elementom z realizacji samego programu Fred, była okazja do prezentacji własnych pomysłów w rozwiazywaniu problemów i wykorzystania ćwiczeń w pracy grupowej. W drugim dniu mogli pracować nad rozwojem własnych kompetencji w stosowaniu Dialogu Motywującego w praktyce.

Było to również spotkanie mające na celu integrację środowiska terapetów i profilaktyków wokół programu Fred. Goście mogli poznać centrum Opola oraz wejść za kulisy amfiteatru i podejrzeć próby tuż przed rozpocząciem Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Dziękujemy za udział a gospodarzom za gościnę....powrót

Wyszukaj Wiadomość:
Informacje ZG PTZN
DRUGS NEWS
Problemy Narkomanii-biuletyn
 

Wejść od 6.06.2006:
2293107