RADA NAUKOWA PTZN
   Biuro ZG Warszawa
  Bartoszyce
  Brodnica
  Bydgoszcz
  Bytów
  Chojnice
  Gorzow Wielkopolski
  Grodzisk Mazowiecki
  Inowrocław
  Kalisz
  Katowice
  Kielce
  Koszalin
  Legionowo
  Leszno
  Lublin
  Łódz
  Piotrków Trybunalski
  Rudki k. Wałcza
  Słupsk
  Słupsk *
  Sochaczew
  Swiecie
  Swinoujscie
  Szczecin
  Szczecinek
  Tarnowskie Góry
  Toruń
  Tuchola
  Turek
  Warszawa
  Wolin
  Wólka Przybójewska
  Wrocław
  Zielona Góra
  Zimnowoda
NARKOMANIA
  Wiadomości
  Artykuły
  Ważne linki
  Księga Gości

Księga Gości

Specjalistyczne Szkolenie w dziedzinie Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia
2013-10-20 3:14
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Katowicach zaprasza do uczestnictwa w IX Edycji Specjalistycznego Szkolenia w Dziedzinie Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia od Narkotyków. Szkolenie przeznaczone jest dla osób pracujących lub planujących pracować zawodowo w leczeniu i rehabilitacji osób uzależnionych od narkotyków. Program szkoleniowy został zatwierdzony i rekomendowany przez Dyrektora Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii.
Część dydaktyczna programu będzie realizowana w trybie spotkań trzydniowych lub czterodniowych - w tym weekend, raz w miesiącu (z przerwą wakacyjną). Szczegółowy, obowiązujący program szkolenia i regulamin zamieszczony jest na stronie internetowej Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii - www.narkomania.gov.pl.
Całość szkolenia obejmuje ok. 2 lata nauki. Informacje o naszym programie zamieszczane są na stronie: www.ptzn.katowice.pl

Zespół realizatorów programu składa się z wysokiej klasy specjalistów, posiadających znaczące doświadczenie dydaktyczne i kliniczne: pracownicy naukowi, superwizorzy, trenerzy, lekarze, specjaliści terapii uzależnień z długoletnim stażem.

Podstawą uzyskania certyfikatu specjalisty lub instruktora terapii uzależnień jest : → wniesienie wymaganych opłat → zaliczenie wszystkich bloków programowych szkolenia → zaliczenie egzaminu składanego przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez KBdsPN w Warszawie.
...powrót

Wyszukaj Wiadomość:
Informacje ZG PTZN
DRUGS NEWS
Problemy Narkomanii-biuletyn
 

Wejść od 6.06.2006:
2107370