RADA NAUKOWA PTZN
   Biuro ZG Warszawa
  Bartoszyce
  Brodnica
  Bydgoszcz
  Bytów
  Chojnice
  Gorzow Wielkopolski
  Grodzisk Mazowiecki
  Inowrocław
  Kalisz
  Katowice
  Kielce
  Koszalin
  Legionowo
  Leszno
  Lublin
  Łódz
  Piotrków Trybunalski
  Rudki k. Wałcza
  Słupsk
  Słupsk *
  Sochaczew
  Swiecie
  Swinoujscie
  Szczecin
  Szczecinek
  Tarnowskie Góry
  Toruń
  Tuchola
  Turek
  Warszawa
  Wolin
  Wólka Przybójewska
  Wrocław
  Zielona Góra
  Zimnowoda
NARKOMANIA
  Wiadomości
  Artykuły
  Ważne linki
  Księga Gości

Księga Gości

V Seminarium dla realizatorów FreD goes net w Gdańsku
2018-07-02 17:58     Czytano: 858 razy.
W dniach 11-12 czerwca br w Gdańsku odbyło się piąte z zaplanowanych Seminariów superwizyjno-szkoleniowych dla realizatorów programu FreD goes net. Spotkanie było z jednej strony okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z drugiej zaś uczestnicy mogli rozwijać swoje kompetencje w zakresie stosowania umiejętności Dialogu Motywującego w pracy z młodzieżą. Zadanie jest dofinansowane ze środków Krajowego Biura ds Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.
wiecej
IV Seminarium dla realizatorów FreD goes net w Opolu
2018-07-02 17:56     Czytano: 896 razy.
W dniach 4-5 czerwca br w Opolu odbyło się czwarte z cyklu Seminariów superwizyjno-szkoleniowych dla realizatorów programu FreD goes net. Spotkanie było z jednej strony okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z drugiej zaś uczestnicy mogli rozwijać swoje kompetencje w zakresie stosowania umiejêtności Dialogu Motywującego w pracy z młodzieżą. Zadanie jest dofinansowane ze środków Krajowego Biura ds Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.
wiecej
Nowa grupa realizatorów FreD goes net !
2018-05-28 8:08     Czytano: 1127 razy.
W dniach 22-25 maja 2018 r w Warszawie odbyło się szkolenie dla nowych realizatorów programu FreD goes net. Jest to program wczesnej interwencji skierowany do młodych osób, które po raz pierwszy zostały odnotowane w związku z używaniem narkotyków lub alkoholu. Na szkolenie przyjechały osoby z terenu całego kraju, aby uzyskać bądź rozwijać swoje kompetencje i umiejętości wykorzystania Dialogu Motywującego w pracy z młodziezą. Szkolenie było zorganizowane przez Krajowe Biuro ds Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.
wiecej
III Seminarium dla realizatorów FreD w Zielonej Górze
2018-05-23 22:55     Czytano: 954 razy.
W dniach 15 i 16 maja br w Zielonej Górze odbyło się trzecie z cyklu Seminariów superwizyjno-szkoleniowych dla realizatorów programu FreD goes net. Spotkanie było z jednej strony okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z drugiej zaś uczestnicy mogli rozwijać swoje kompetencje w zakresie stosowania umiejętności Dialogu Motywującego w pracy z młodzieżą. Zadanie jest dofinansowane ze środków Krajowego Biura ds Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.
wiecej
Marek Kiełpiński nie żyje...
2018-05-15 23:47     Czytano: 727 razy.
W dniu 13 maja 2018 r. po długiej chorobie zmarł nasz kolega Marek Kiełpiński wieloletni przewodniczący Zarządu Oddziału Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Świeciu, radny powiatu świeckiego, działacz samorządowy oraz wychowawca dzieci i młodzieży. Pogrzeb odbędzie się w dniu 16 maja o godz.11.30 na cmentarzu ul.Sienkiewicza. Rodzinie Marka składamy szczere wyrazy współczucia...
wiecej
II Seminarium dla realizatorów FreD goes net w Chorzowie
2018-05-11 6:33     Czytano: 952 razy.
W dniach 7-8 maja 2018 r w Chorzowie odbyło się drugie z cyklu Seminariów superwizyjno-szkoleniowych dla realizatorów programu FreD goes net. Było to kolejne spotkanie dające okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z drugiej zaś uczestnicy mogli rozwijać swoje kompetencje w zakresie stosowania umiejętności Dialogu Motywującego w pracy z młodzieżą. Bardzo dziękujemy gospodarzom: Stowarzyszeniu na Rzecz Rodziny w Chorzowie za wspaniałe przyjęcie i gościnę. Zadanie jest dofinansowane ze środków Krajowego Biura ds Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.
wiecej
I Seminarium dla realizatorów programu FRED w Bydgoszczy
2018-04-19 22:34     Czytano: 1099 razy.
W dniach 16 i 17 kwietnia br w Bydgoszczy odbyło się pierwsze z cyklu Seminariów superwizyjno-szkoleniowych dla realizatorów programu FreD goes net. Spotkanie było z jednej strony okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z drugiej zaś uczestnicy mogli rozwijać swoje kompetencje w zakresie stosowania umiejętności Dialogu Motywującego w pracy z młodzieżą. Zadanie jest dofinansowane ze środków Krajowego Biura ds Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.
wiecej
SEMINARIA SZKOLENIOWE DLA REALIZATORÓW FRED GOES NET
2018-03-22 22:22     Czytano: 864 razy.
Szanowni Państwo,
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Bydgoszczy we współpracy z Krajowym Biurem ds Przeciwdziałania Narkomanii organizuje na terenie całego kraju cykl seminariów o charakterze superwizyjno - szkoleniowym dla realizatorów programu FreD Goes Net
Celem spotkań będzie prezentacja dobrych praktyk w zakresie wdrażania i realizacji programu, prezentacji współpracy międzyinstytucjonalnej oraz doskonalenie umiejętności stosowania Dialogu Motywującego w pracy grupowej z młodzieżą używającą substancji psychoaktywnych.
wiecej
Fred goes net w Gąsawie
2018-03-22 22:00     Czytano: 806 razy.
We wtorek 6 marca 2018 r.w Gminnym Centrum Kultury „Stodoła” w Gąsawie odbyło się szkolenie z zakresu profilaktyki uzależnień, w którym uczestniczyli funkcjonariusze policji, pedagodzy, nauczyciele, pracownicy Ośrodków Pomocy Społecznej z gmin Gąsawa, Rogowo i Janowiec Wielkopolski.
wiecej
Szkolenie dla pielęgniarek PSSE w Bydgoszczy
2017-12-19 12:52     Czytano: 808 razy.
Dnia 8 listopada 2017 r. w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy odbyło się szkolenie pn. "RAZEM PRZECIW UZALEŻNIENIOM". Poprowadził je przewodniczący Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Bydgoszczy Robert Rejniak, który opowiedział o zasadach programu wczesnej interwencji "Fred goes net".
wiecej
 Wyswietlono: 10 do 20 wiadomosci z  286    << powrót    wiecej >>

Wyszukaj Wiadomość:
Informacje ZG PTZN
DRUGS NEWS
Problemy Narkomanii-biuletyn
 

Wejść od 6.06.2006:
2499590