RADA NAUKOWA PTZN
   Biuro ZG Warszawa
  Bartoszyce
  Brodnica
  Bydgoszcz
  Bytów
  Chojnice
  Gorzow Wielkopolski
  Grodzisk Mazowiecki
  Inowrocław
  Kalisz
  Katowice
  Kielce
  Koszalin
  Legionowo
  Leszno
  Lublin
  Łódz
  Piotrków Trybunalski
  Rudki k. Wałcza
  Słupsk
  Słupsk *
  Sochaczew
  Swiecie
  Swinoujscie
  Szczecin
  Szczecinek
  Tarnowskie Góry
  Toruń
  Tuchola
  Turek
  Warszawa
  Wolin
  Wólka Przybójewska
  Wrocław
  Zielona Góra
  Zimnowoda
NARKOMANIA
  Wiadomości
  Artykuły
  Ważne linki
  Księga Gości

Księga Gości

II Seminarium dla realizatorów FreD goes net w Chorzowie
2018-05-11 6:33     Czytano: 371 razy.
W dniach 7-8 maja 2018 r w Chorzowie odbyło się drugie z cyklu Seminariów superwizyjno-szkoleniowych dla realizatorów programu FreD goes net. Było to kolejne spotkanie dające okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z drugiej zaś uczestnicy mogli rozwijać swoje kompetencje w zakresie stosowania umiejętności Dialogu Motywującego w pracy z młodzieżą. Bardzo dziękujemy gospodarzom: Stowarzyszeniu na Rzecz Rodziny w Chorzowie za wspaniałe przyjęcie i gościnę. Zadanie jest dofinansowane ze środków Krajowego Biura ds Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.
wiecej
I Seminarium dla realizatorów programu FRED w Bydgoszczy
2018-04-19 22:34     Czytano: 490 razy.
W dniach 16 i 17 kwietnia br w Bydgoszczy odbyło się pierwsze z cyklu Seminariów superwizyjno-szkoleniowych dla realizatorów programu FreD goes net. Spotkanie było z jednej strony okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z drugiej zaś uczestnicy mogli rozwijać swoje kompetencje w zakresie stosowania umiejętności Dialogu Motywującego w pracy z młodzieżą. Zadanie jest dofinansowane ze środków Krajowego Biura ds Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.
wiecej
SEMINARIA SZKOLENIOWE DLA REALIZATORÓW FRED GOES NET
2018-03-22 22:22     Czytano: 315 razy.
Szanowni Państwo,
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Bydgoszczy we współpracy z Krajowym Biurem ds Przeciwdziałania Narkomanii organizuje na terenie całego kraju cykl seminariów o charakterze superwizyjno - szkoleniowym dla realizatorów programu FreD Goes Net
Celem spotkań będzie prezentacja dobrych praktyk w zakresie wdrażania i realizacji programu, prezentacji współpracy międzyinstytucjonalnej oraz doskonalenie umiejętności stosowania Dialogu Motywującego w pracy grupowej z młodzieżą używającą substancji psychoaktywnych.
wiecej
Fred goes net w Gąsawie
2018-03-22 22:00     Czytano: 298 razy.
We wtorek 6 marca 2018 r.w Gminnym Centrum Kultury „Stodoła” w Gąsawie odbyło się szkolenie z zakresu profilaktyki uzależnień, w którym uczestniczyli funkcjonariusze policji, pedagodzy, nauczyciele, pracownicy Ośrodków Pomocy Społecznej z gmin Gąsawa, Rogowo i Janowiec Wielkopolski.
wiecej
Szkolenie dla pielęgniarek PSSE w Bydgoszczy
2017-12-19 12:52     Czytano: 292 razy.
Dnia 8 listopada 2017 r. w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy odbyło się szkolenie pn. "RAZEM PRZECIW UZALEŻNIENIOM". Poprowadził je przewodniczący Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Bydgoszczy Robert Rejniak, który opowiedział o zasadach programu wczesnej interwencji "Fred goes net".
wiecej
Studium Terapii Uzależnień w Katowicach
2017-10-03 5:43     Czytano: 662 razy.
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii
oddział w Katowicach
zaprasza do udziału w XIII EDYCJI Specjalistycznego Szkolenia w Dziedzinie Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia od Narkotyków. Szkolenie rekomendowane jest przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Szkolenie kierujemy do osób już pracujących, lub planujących pracę w obszarze terapii uzależnień.
zobacz więcej>
wiecej
"Pajęczyna marzeń" - program edukacyjny dla uczniów
2016-12-14 11:47     Czytano: 8539 razy.
Bydgoski oddział PTZN uzyskał dofinasowanie na program edukacyjno-profilaktyczny pt:"Pajęczyna marzeń", który jest skierowany do uczniów szkół podstawowych Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego. Celem programu jest minimalizowanie zagrożeń wynikających z nadmiernego korzystania z sieci (internetu, gier, portali). Program jest dofinansowany z Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych Pozostających w Dyspozycji Ministra właściwego ds Zdrowia . Zapraszamy do współpracy. Prosimy o zapoznanie się z ofertą i przesłanie maila. Decyduje kolejnośc zgłoszeń.
wiecej
Szkolenie Specjalistyczne XII edycja PTZN Katowice
2016-10-11 9:05     Czytano: 7901 razy.
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział w Katowicach zaprasza do uczestnictwa w XII Edycji Specjalistycznego Szkolenia w Dziedzinie Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia od Narkotyków. Kliknij więcej...
wiecej
Ryszard Ulicki nie żyje...
2016-08-03 15:32     Czytano: 7804 razy.
W dniu 2 sierpnia 2016 odszedł od nas wieloletni Przewodniczący Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii - Ryszard Ulicki. Przez cztery kadencje był Posłem na Sejm RP. Harcerz,poeta,pisarz, autor tekstów znanych piosenek: m.in. "Kolorowe jarmarki" czy "Pozwól mi Panie" . Był wielkim społecznikiem, przyjacielem młodzieży i idei wolontariatu. W naszej pamieci pozostanie na zawsze jego niesamowite poczucie humoru, energia i to, że zawsze można było na niego liczyć. Cześć Jego pamięci
wiecej
KONFERENCJA: DOPALACZE - jak pomóc młodzieży ?
2015-09-22 8:59     Czytano: 9101 razy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji pt: „Dopalacze - zagrożona młodzież i skuteczne metody interwencji” , która odbędzie się w dniu 5 października 2015 r. o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, przy ulicy Szymanowskiego. Konferencja odbywa się w ramach kampanii „Dopalacze kradną życie” ZAPISY: email: konferencjadopalacze@wp.pl CZYTAJ DALEJ
wiecej
 Wyswietlono: 10 do 20 wiadomosci z  281    << powrót    wiecej >>

Wyszukaj Wiadomość:
Informacje ZG PTZN
DRUGS NEWS
Problemy Narkomanii-biuletyn
 

Wejść od 6.06.2006:
2121474